E kipArt 2000 yılında dijital dünyada kendisine yer bulmuş, günümüze kadar kendisini sürekli geliştirmiş, yeniliklere sürekli açık, profesyonel  hizmet veren ve freelance çalışan interaktif bir ajansıdır. Ekipart temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için var olmuş, o günden itibaren iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermiş, bu sebeble vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur.

 

Web tasarım işinde; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermek öncelikli hedefimizdir. Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüm buluruz. Ekipart yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katarak calismakta ve müşterilerine yansitmakradir.

 

Aslında biz EkipArt ailesi olarak, müşterilerimizin işene yarayan, internette kolay bulunan, teknolojik ve akıllı websiteleri tasarlıyoruz. İnternet kullanıcıları neleri beğenir ve alışkanlıklarını nelerdir takip ediyor, bu yöntemleri yaptığımız tasarımlara entegre ediyor ve ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde tasarımlarımızı hazırlıyoruz. Doğru strateji, tanıtım ve sunum teknikleri ile hedef kitleye optimum bütçe karşılığında hizmet verebilme çabasındayız.

 

Kısacası bizler bahanesi olmayan adamlarız...

 • Müşterilerimin isteklerini hep bir adım öteye taşımak ve taleplerini tasarıma dökmekten daha zevkli bir iş olamaz. Tasarımlarımı gördüklerindeki yüz ifadelerini ve hissettikleri o gücü hiç birşeye değişmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

  Byila
  EkipArt Creative Director - Coder
 • Web tasarım işinde profesyonel ve kaliteli işler çıkartan bulmak ve bunun devamlılığını sağlamak günümüzde oldukça zor. Bu adamlar hem işi yapıyor, hem işin arkasında duruyor hemde yeniliklerden heberdar ediyor. Sağol Ekipart..

  Mehmet Çakır
  Arda Tasarım - Art Director - Grafiker
 • Çalıştığımız firmaların dikkat ettikeri önemli hususlar; işin kalitesi, teslimat hızı, fiyatı ve takibidir. EkipArt biz farkında olamadan bu detayları çözümlüyor ve kusursuz bir hizmetin keyfini sürmemizde bize yardımcı oluyor.
  Cenk Tekin
  Hupsart - İşletmeci
 • Başarının anahtarı EkipArt ile olan iş ortaklığımızdan geçiyor. Dijital dönüşümün öncüleri ile gücümüzü birleştirerek müşterilerimize işlerini büyütecek bir platform sunmak artık bizim için çok kolay.
  Mustafa Gökdere
  AD Tasarım İş Ortağı
7/24 Destek